Gjuha:
Valuta:
Eksploroni Kosoven me neve !

Prevallë,Kosovë

Eksploroni Kosoven me neve !

Dërgesë Falas

Dorëzimi në aeroport dhe port

Rezervim i shpejtë

Nuk kërkohet kartë krediti

Vetura të reja

Veturat më të reja në flotë

Main Image
Blurred Image

Qira afatgjate

Ne ofrojmë vetura biznesi Premium me kualitet të lartë

Shih Çmimet
banner cars

Qendra e Mbështetjes

Të gjitha informacionet mbi makinat me qira, kushtet e qirasë, kërkesat dhe mundësitë.

Na kontakto

Na Kontaktoni

Chat Button Social Button

Ne po përdorim cookie për të ofruar statistika që na ndihmojnë t'ju ofrojmë përvojën më të mirë të faqes sonë. Mund të mësoni më shumë ose t'i fikni nëse dëshironi. Megjithatë, duke vazhduar përdorimin e sajtit pa ndryshuar cilësimet, ju jeni dakord me përdorimin tonë të cookies. Lexo me shumë »